Connie Glynn od zawsze uwielbia pisać – już w wieku sześciu lat stworzyła pierwsze opowiadanie, które jej mama wystukała na maszynie do pisania.

Od wczesnego dzieciństwa Connie kocha również występować na scenie. Jako nastolatka uczęszczała na zajęcia teatralne do Guildhall School of Music & Drama w Londynie. Wciąż pasjonuje ją snucie historii – niedawno zdobyła tytuł licencjata na wydziale teorii filmowej.

Podczas studiów Connie założyła na YouTubie ogromnie popularny kanał Noodlerella, którego tytuł jest połączeniem słów noodle [pl. nudle], czyli jej ulubionej potrawy, i Cinderella [pl. Kopciuszek], czyli jej ulubionej księżniczki Disneya. Connie vloguje o swoich pasjach: opowiada o komiksach, filmach rysunkowych, parodiach, grach komputerowych, cosplayu i o wszystkim, co wyda jej się słodkie i urocze. Liczba subskrybentów Noodlerelli niedawno sięgnęła 700 tysięcy; kanał ma już ponad 56 milionów odsłon. W 2016 roku Connie zadebiutowała w kinie, podkładając głos pod postać Moxie Dewdrop w filmie Trolle wytwórni Dreamworks.